E-POSTA

info@ikieylulegitimkurumlari.com

TELEFON

0222 220 6802

Kurucu Önsöz

Kurucu Önsöz

Sevgili gençlerimiz, kıymetli veliler;

İlimizin en köklü eğitim kurumlarından birinin başında bulunmaktan, eğitimci kimliğim ile tanınmaktan son derece mutluyum. Bu kimliğimle, Orta Anadolu’nun iki üniversitesi, farklı kademelerde 500’den fazla eğitim kurumu ile adeta eğitim vahası olan bu şehrin bir parçası olmaktan da gurur duyuyorum.

Yoğun akademik program ve sınavlarla örülü eğitim hayatınızda dürüst, erdemli, çalışkan, cesur, demokrat, tevazu sahibi, ilkeli bireyler olarak sizleri yetiştirmek; ülkemiz ve milletimizin refahı için nitelikli insan kitlesine katılmanızı sağlamak; bir üst eğitim kurumlarında kariyerinize hayat vermek için buradayız.

ÖZEL İKİ EYLÜL LİSESİ, yaşamınızın en zinde, en dinamik, en renkli dönemlerine tanıklık etmeye; adaydır. Sizleri bekliyoruz.       

 

 

                                                                                                                                                         CİHAT AKYOL                                                                                                                                                                                                                                                                                                         KURUCU